Transylvánia koncom leta. Kluž z Viedne s letenkami od 22€

13.Júl 2018 | 17:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letisko viedeň rumunsko kluž letenky do rumunska wizzair

Krajina za lesmi, práve tak v preklade znie názov rumunského historického regiónu Transylvánia. Ten si z hodín dejepisu možno pamätáte aj pod názvom Sedmohradsko. Vedeli ste, že ani jeden z názvov nie je náhodný? Ak si totiž zaletíte do Klužu, srdca tohto regiónu, objavíte sa na mieste vôkol ktorého stojí množstvo hradov, hôr a byzantských pamiatok, no poteší vás aj pohľad na soľnú baňu Turda. Ak ste milovníkmi histórie, kultúry a turistiky, Transylvánia bude pre vás na párdňový výlet ako stvorená!

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do mesta Kluž už od 22€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.

Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca september 2018.


► Letenky do Kluže v termíne 5-12 september 2018.

► Ubytovanie v Kluži už od 9€ na osobu a noc.Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanieVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 30€ kredit na ubytovanie.Transylvánia koncom leta. Kluž z Viedne s letenkami od 22 eur