TRINIDAD A TOBAGO: Port Of Spain z Prahy s letenkami od 489€

07.Okt 2019 | 15:58
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik letenky do karibiku letisko praha LETENKY na trinidad a TOBAGO air canada

Užite si Trinidad a Tobago a okúste karibský životný štýl a uvoľnenosť týchto exotckých ostrovov. Ostrovy pôsobia ako magnet na dovolenkárov nielen z okolia, ale pre svoju dostupnosť aj pre dovolenkujúcich aj zo vzdialenejších kútov sveta. Tieto nádherné ostrovy uspokoja aj tých najnáročnejších cestovateľov svojou ponukou vodných aktivít, krásnych pláží, obrovských možností pre potápanie a vodné športy. Trinidad a Tobago sú určite ideálne miesta na strávenie príjemnej dovolenky v jedinečnom prostredí Karibiku.

K ceste môžete využiť ponuku spiatočných leteniek let.spoločnosti Air Canada z Prahy na Trinidad už od 489€. V cene letenky je príručná batožina do 8 kg a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23 kg. Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch od januára do apríla 2020.


► Letenky napríklad v termíne 1-8 septembra 2019.

► Ubytovanie na Tobagu už od 23€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Praha - Trinidad 489€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA Trinidade

Podmienky vstupu na Trinidad a Tobago

Pre občanov SR – platí bezvízový styk za účelom turistiky do 1 mesiaca. Za iným účelom ako turistika sú potrebné víza. V prípade potreby predĺžiť si pobyt je potrebné obrátiť sa na Imigračný úrad (Passport and Immigration Department) v Port of Spain.Port Of Spain z Prahy s letenkami od 489 eur