Trinidad a Tobago: Port Of Spain z Prahy s letenkami od 519€

06.Mar 2019 | 08:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik letenky do karibiku LETENKY na trinidad a TOBAGO letisko praha united airlines

Užite si Trinidad a Tobago a okúste karibský životný štýl a uvoľnenosť týchto exotckých ostrovov. Ostrovy pôsobia ako magnet na dovolenkárov nielen z okolia, ale pre svoju dostupnosť aj pre dovolenkujúcich aj zo vzdialenejších kútov sveta. Tieto nádherné ostrovy uspokoja aj tých najnáročnejších cestovateľov svojou ponukou vodných aktivít, krásnych pláží, obrovských možností pre potápanie a vodné športy. Trinidad a Tobago sú určite ideálne miesta na strávenie príjemnej dovolenky v jedinečnom prostredí Karibiku.

K ceste môžete využiť ponuku spiatočných leteniek let.spoločnosti United Airlines z Prahy na Trinidad už od 519€. V cene letenky je príručná batožina a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od augusta do októbra 2019.


► Letenky napríklad v termíne 1-8 septembra 2019.

► Ubytovanie na Tobagu už od 23€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Praha - Trinidad 519€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA Trinidade

Podmienky vstupu na Trinidad a Tobago

Pre občanov SR – platí bezvízový styk za účelom turistiky do 1 mesiaca. Za iným účelom ako turistika sú potrebné víza. V prípade potreby predĺžiť si pobyt je potrebné obrátiť sa na Imigračný úrad (Passport and Immigration Department) v Port of Spain.Trinidad a Tobago - Port Of Spain z Prahy s letenkami od 519 eur