TURKISH AIRLINES: Kuala Lumpur z Budapešti s letenkami od 479€

06.Nov 2017 | 00:06
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia kuala lumpur malajzia letenky do kuala lumpur letenky do ázie letisko budapešť Turkish Airlines

Moderné mesto, ktorého panoráme dominujú 451 metrov vysoké Petronas Twin Towers. Skleneno-oceľové veže, z ktorých si vychutnáte celučičké hlavné mesto Malajzie. Mesto, ktorému nechýbajú pamiatky, napríklad aj s britskej koloniálnej éry, výborné jedno ani štýl.

V aktuálnej akcii od let.spoločnosti Turkish Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Kuala Lumpur už od 479€ . V cene letenky je jedna príručná batožina a 1x zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 30kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od konca novembra 2017 do mája 2018.


► Letenky do Kuala Lumpur v termíne 15-23 január 2018.

► Ubytovanie v Kuala Lumpur už od 5€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Kuala Lumpur od 479€

Vyhľadať ubytovanie v Kuala LumpurVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Podmienky vstupu do Malajzie

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje občanom SR platný cestovný pas.


Všeobecné informácie pre turistov a cestujúcich

Prímorské turistické destinácie v Malajzii sú v letnom období prístupné na západnom i východnom pobreží Malajzijského polostrova. Východné pobrežie má monzúnové obdobie v období október – marec, kedy sú letoviská hlavne na ostrovoch v tejto oblasti zatvorené. Pred cestou do oblasti ostrova Sipadan v štáte Sabah za účelom snorklovania a potápania je potrebné vedieť, že počet turistov je v tejto oblasti regulovaný a cestu do tejto oblasti vrátane ubytovania je potrebné si dopredu zabezpečiť cez turistické kancelárie.