TURKMÉNSKO: Ašchabad z Prahy s letenkami od 279€

30.Aug 2018 | 09:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia Ašchabad turkménsko letenky do Turkménska letenky do Ašchabadu letisko praha belavia

Nekonečné široké bulváre spájajú bohato zdobené mramorové paláce. Vedú k zeleným námestiam, veľkolepým národným pamiatkam i mešite s pozlátenou kupolou. Hovoríme o vymyslenej rozprávkovej krajine? Či o niečom novom v obľúbenom Dubaji? Ani zďaleka. Tým šťastným je „Mesto lásky“, Ašchabad, hlavné mesto Turkménska. Stredoázijskej púštnej krajiny, kde budete väčšou atrakciou ako Turkménsko pre vás.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Belavia si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy do Ašchabadu už od 279€. Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo na stránke let.spoločnosti Belavia. V cene letenky je jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti do 23kg.

Letenky za túto sumu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca október 2018.


► Letenky napríklad v termíne 9-17 október 2018.

Ubytovanie v Turkménsku od 26€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na webe belavia

Kalendár termínov Praha - Ašchabad

Vyhľadať ubytovanie v Turkménsku


Víza do Turkménska

Občania Slovenskej republiky potrebujú pre vstup do Turkménska platný cestovný pas a príslušné vízum, o ktoré je možné požiadať na príslušnom konzuláte vo Viedni. Cestovný pas musí mať platnosť viac ako 4 mesiace od dátumu ukončenia platnosti víz. Viac info o vybavovaní víz si môžete prečítať na Travelistan.sk, kde nájde aj všetky potrebné info pri plánovaní vašej cesty do tejto krajiny.Ašchabad z Prahy s letenkami od 279 eur