Ukrajinský Ľvov cez letné prázdniny od 18€

16.Máj 2018 | 19:37
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa ukrajina letenky na ukrajinu letisko Katovice Ľvov letenky do Ľvova wizzair

Zatúlajte sa v historických uličkách ukrajinského Ľvova! Ak ste o ňom ešte veľa nepočuli, budete prekvapení, ako vám boršč, dobrá káva na každom kroku či budovy v rôznych architektonických štýloch, ktoré tam zostali ešte z rakúskej monarchie či čias, kedy bol Ľvov jedným s poľských miest, môžu prischnúť k srdcu. Kto v tomto meste bol, nedá naň dopustiť!

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Katovíc do Ľvova už od 78Zl (cca 18€). Cena platí len dnes pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.

Letenky z Katovíc do Ľvova sú dostupné v termínoch počas mesiaca júl 2018.


Letenky napríklad v termíne 8-16 júl 2018.

Ubytovanie v Ľvove už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Budapešť - Ľvov

Vyhľadať ubytovanie v Ľvove


Podmienky vstupu a pobytu občanov Slovenskej republiky na Ukrajinu

V zmysle uznesenia kabinetu ministrov Ukrajiny môžu občania štátov s bezvízovým režimom vstúpiť a zdržiavať sa na území Ukrajiny po 90 dní len raz za polrok (180 dní). V praxi to znamená, že bezvízový režim na dobu 90 dní môže občan Slovenskej republiky využiť v priebehu polroka iba jeden raz. Predchádzajúca právna úprava dovoľovala uplatňovať 90 dňový bezvízový pobyt pri každom novom vstupe na územie Ukrajiny, čo v praxi mnohí občania EÚ aj využívali. Nová právna úprava takýto postup pri vstupe a pobyte na území Ukrajiny už nepovoľuje.Ukrajinský Ľvov cez letné prázdniny od 18 eur