Ukrajinský Ľvov z Katovíc koncom leta už od 18€

17.Jún 2018 | 21:01
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letisko Katovice ukrajina letenky na ukrajinu wizzair Ľvov letenky do Ľvova

Zatúlajte sa v historických uličkách ukrajinského Ľvova! Ak ste o ňom ešte veľa nepočuli, budete prekvapení, ako vám boršč, dobrá káva na každom kroku či budovy v rôznych architektonických štýloch, ktoré tam zostali ešte z rakúskej monarchie či čias, kedy bol Ľvov jedným s poľských miest, môžu prischnúť k srdcu. Kto v tomto meste bol, nedá naň dopustiť!

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Katovíc do Ľvova už od 78Zl (cca 18€). Cena platí len dnes pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.

Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiaca september 2018.


► Letenky napríklad v termíne 19-26 september 2018.

► Ubytovanie v Ľvove už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Katovice - Ľvov

Vyhľadať ubytovanie v Ľvove


Podmienky vstupu a pobytu občanov Slovenskej republiky na Ukrajinu

V zmysle uznesenia kabinetu ministrov Ukrajiny môžu občania štátov s bezvízovým režimom vstúpiť a zdržiavať sa na území Ukrajiny po 90 dní len raz za polrok (180 dní). V praxi to znamená, že bezvízový režim na dobu 90 dní môže občan Slovenskej republiky využiť v priebehu polroka iba jeden raz. Predchádzajúca právna úprava dovoľovala uplatňovať 90 dňový bezvízový pobyt pri každom novom vstupe na územie Ukrajiny, čo v praxi mnohí občania EÚ aj využívali. Nová právna úprava takýto postup pri vstupe a pobyte na území Ukrajiny už nepovoľuje.Ukrajinský Ľvov z Katovíc koncom leta od 18 eur