Ukrajinský Ľvov z Krakova s letenkami od 18€

04.Okt 2018 | 19:05
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa ukrajina Ľvov letenky na ukrajinu letenky do Ľvova letisko krakov ryanair

Zatúlajte sa v historických uličkách ukrajinského Ľvova! Ak ste o ňom ešte veľa nepočuli, budete prekvapení, ako vám boršč, dobrá káva na každom kroku či budovy v rôznych architektonických štýloch, ktoré tam zostali ešte z rakúskej monarchie či čias, kedy bol Ľvov jedným s poľských miest, môžu prischnúť k srdcu. Kto v tomto meste bol, nedá naň dopustiť!

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do Ľvova už od 78Zl (cca 18€). Letenky za túto cenu sú dostupné od novembra 2018 do marca 2019.

Ryanair mení pravidlá pre batožinu. Od 1.novembra bude v cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 8€ za jeden let. Pri neskoršom zakúpení je cena 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 3-8 novembra 2018.

► Ubytovanie v Ľvove už od 4€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY do Ľvova

KALENDÁR TERMÍNOV Krakov - ĽVOV

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V ĽVOVEVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.Podmienky vstupu a pobytu občanov Slovenskej republiky na Ukrajinu

V zmysle uznesenia kabinetu ministrov Ukrajiny môžu občania štátov s bezvízovým režimom vstúpiť a zdržiavať sa na území Ukrajiny po 90 dní len raz za polrok (180 dní). V praxi to znamená, že bezvízový režim na dobu 90 dní môže občan Slovenskej republiky využiť v priebehu polroka iba jeden raz. Predchádzajúca právna úprava dovoľovala uplatňovať 90 dňový bezvízový pobyt pri každom novom vstupe na územie Ukrajiny, čo v praxi mnohí občania EÚ aj využívali. Nová právna úprava takýto postup pri vstupe a pobyte na území Ukrajiny už nepovoľuje.Ukrajinský Ľvov z Krakova s letenkami od 18 eur