USA: Chicago z Budapešti s letenkami od 329€

16.Jan 2020 | 08:15
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: usa Severná Amerika letisko budapešť chicago letenky do chicaga letenky do usa british airways

Zaleťte si do Chicaga, tretie najväčšie mesto v USA a zároveň významného svetového obchodného centra nachádzajúce sa na brehoch jazera Michigan. Určite nevynechajte počas svojej návštevy štvrte ako Near North Side či Magnificent Mile, v ktorých sa nachádzajú množstvá múzeí či galérii. Zaujímavou možnosťou, kde stráviť voľný čas je Millenium park.

K ceste do Chicaga využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti British Airways v rámci ktorej si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Chicaga už od 329€.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 56x45x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 3kg. Zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23 kg je za dodatočný poplatok.

Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od februára do mája 2020.


► Letenky napríklad v termíne 11-18 február 2020.

► Ubytovanie v Chicagu už od 25€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV BUDAPEŠŤ - CHICAGO 329€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V CHICAGU

Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.Chicago z Budapešti s letenkami od 329 eur