USA: Lacné letenky z Barcelony do San Francisca od 254€

19.Máj 2019 | 13:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: usa boston Severná Amerika letenky do usa letenky do san francisca letisko Barcelona Level iberia san francisco

Hovoria o ňom, že je to mesto, čo má z každého rožku trošku. Kus prírody, kus histórie ukrytej aj vo farebných viktoriánskych domoch. Presvedčte sa o tom na vlastné oči.

So zaujímavou ponukou leteniek nie len pre fanúšikov "nízkonákladového" cestovania prichádza let.spoločnosť Level. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Barcelony do San Francisca už od 254€.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 56x45x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x10 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránku let.spoločnosti Level.

Letenky do San Francisca sú dostupné pre cesty v rôznych termínoch od januára do marca 2020.


► Letenky napríklad v termíne 23-30 január 2020.

► Ubytovanie v San Franciscu už od 35€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA WEBE LET.SPOLOČNOSTI Level

KALENDÁR TERMÍNOV BARCELONA - SAN FRANCISCO

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE v San Franciscu

V našej skupine na facebooku nájdete tipy na lacné letenky do USA, Kanady a okolia. A ako aj v iných našich skupinách, nie len to! Nájdete tu občas aj tipy na akciové pobyty v Severnej Amerike, zaujímavosti a rady, ale aj upozornenia a výstrahy, ktoré sa vám zídu už pri plánovaní cesty alebo priamo počas vašich dobrodružných potuliek.


Ďalšie podobné skupiny s tipmi na lacné letenky, kam sa môžete pridať:


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.


V rámci bezvízového programu do USA možno cestovať:

  • do 90 dní pobytu na turistické cesty, návštevy známych a príbuzných legálne sa zdržujúcich v USA cesty neslúžiace na zárobkovú činnosť -
  • s biometrickým cestovným pasom (vrátane detí do 5 rokov veku, ktoré musia mať samostatný biometrický cestovný pas)
  • s platnou elektronickou cestovnou autorizáciou ESTA (vrátane detí do 5 rokov veku), ktorá je platná 2 roky v prípade, ak sa nezmenia údaje uvádzané cestujúcim v tomto formulári.Lacné letenky z Barcelony do San Francisca od 254 eur