USA: Las Vegas z Viedne s letenkami od 379€

28.Feb 2020 | 08:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: usa Severná Amerika las vegas letenky do usa letenky do las vegas klm letisko viedeň

Las Vegas ležiace v americkom štáte Nevada ponúka svojim návštevníkom zábavu rôzneho druhu. Toto mesto ležiace uprostred púšte je určite miestom, ktoré nezaostáva svojej povesti miesta hriechu nič dlžné! Už len samotný presun pozdĺž Las Vegas Strip, ako sa nazýva najznámejšia oblasť vo Vegas, sa postará o nezabudnuteľné pohľady a zážitky. A to nielen na tie najluxusnejšie hotely, ale aj na show, ktoré sa v nich a pred nimi odohrávajú.

K ceste do Las Vegas môžete využiť ponuku let.spoločnosti KLM s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne už od 379€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x35x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky do Las Vegas sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca marec a apríl 2020.


► Letenky napríklad v termíne 17-24 marec 2020.

► Ubytovanie v Las Vegas už od 25€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Las vegas 379€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V LAS VEGAS

Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA. Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.Las Vegas z Viedne s letenkami od 379 eur