USA - Letenky do Las Vegas od 293€

30.Dec 2016 | 16:06
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa las vegas letenky do usa letenky do las vegas

Do Las Vegas, mesta hriechu priamo z dánskej Kodane a to s Boeing 787 Dreamliner. Tak ako náš predchádzajúci tip na letenky do Los Angeles za 349€, aj tento je s leteckou spoločnosťou Norwegian. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Kodane do Las Vegas už od 293€. V cene letenky je jedna príručná batožina o rozmeroch 55 x 40 x 23 cm a s váhou do 10kg. Zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 20kg a občerstvenie počas letu sú za príplatok 70€. Letenky za túto sumu sú dostupné v pár termínoch počas mesiacov január a február 2017.


► Letenky do Las Vegas v termíne 19-26 február 2017.

► Ubytovanie v Las Vegas už od 9€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.