USA - Letenky do Los Angeles od 389€

17.Feb 2017 | 16:07
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa los angeles letenky do los angeles letenky do usa letenky do kalifornie letisko krakov sas

Ak plánujete v blízkej dobe vycestovať na západné pobrežie USA, napríklad od Los Angeles, tak by vás mohla zaujať ponuka od švédskej let.spoločnosti SAS. V aktuálnej akcii si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do Los Angeles už od 389€. V prípade, že dávate prednosť odletom z Viedne, zaplatíte za spiatočné letenky do Los Angeles 412€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od marca do mája 2017.


► Letenky do Los Angeles v termíne 4-10 máj 2017.

► Ubytovanie v Los Angeles už od 20€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Krakov - Los Angeles 389€

Vyhľadať letenky Viedeň - Los Angeles 412€

Vyhľadať ubytovanie v Los Angeles


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.