USA - Letenky do Miami z Košíc od 385€ alebo z Viedne od 426€

01.Apr 2016 | 10:23
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa miami

S ďalším znížením cien prichádzajú let.spoločnosti Iberia a Austrian Airlines na svojich linkách do Miami. Aktuálne si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Košíc už od 385€ alebo z Viedne už od 426€. Poprípade ak dávate prednosť priamym letom, tak môžete využiť ponuku od United Airlines/Austrin Airlines už od 467€. V cene letenky je zapísaná batožina do 23kg. Letenky za tieto ceny sú dostupné od mája do novembra 2016.

Viac lacných leteniek do USA.


► Letenky napríklad v termíne 22-30 august 2016.

► Ubytovanie v Miami už od 20€ na osobu a noc.


✈ KOŠICE ⇄ MIAMI 385€

✈ VIEDEŇ ⇄ MIAMI 426€

✈ VIEDEŇ ⇄ MIAMI 467€ - priame lety

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.


V rámci bezvízového programu do USA možno cestovať:


  • do 90 dní pobytu na turistické cesty, návštevy známych a príbuzných legálne sa zdržujúcich v USA cesty neslúžiace na zárobkovú činnosť -
  • s biometrickým cestovným pasom (vrátane detí do 5 rokov veku, ktoré musia mať samostatný biometrický cestovný pas)
  • s platnou elektronickou cestovnou autorizáciou ESTA (vrátane detí do 5 rokov veku), ktorá je platná 2 roky v prípade, ak sa nezmenia údaje uvádzané cestujúcim v tomto formulári.