USA - Letenky z Viedne do Miami od 439€

17.Mar 2016 | 11:54
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa miami work and travel

Rozmýšľate nad tým, že by ste spojili návštevu Miami s nejakou okružnou plavbou po Karibiku? Tak dlho nerozmýšľajte a využite promo tarif let.spoločnosti Iberia. Aktuálna ponuka spiatočných leteniek z Viedne do Miami už od 439€. Poprípade ak dávate prednosť priamym letom, tak môžete využiť ponuku od United Airlines/Austrin Airlines už od 479€. V cene letenky je zapísaná batožina do 23kg. Letenky sú dostupné od mája do novembra 2016.


► Letenky napríklad v termíne 22.6. - 3.9. 2016.

► Ubytovanie v Miami už od 20€ na osobu a noc.


✈ VIEDEŇ ⇄ MIAMI 439€

✈ VIEDEŇ ⇄ MIAMI 479€ - priame lety

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.


V rámci bezvízového programu do USA možno cestovať:


  • do 90 dní pobytu na turistické cesty, návštevy známych a príbuzných legálne sa zdržujúcich v USA cesty neslúžiace na zárobkovú činnosť -
  • s biometrickým cestovným pasom (vrátane detí do 5 rokov veku, ktoré musia mať samostatný biometrický cestovný pas)
  • s platnou elektronickou cestovnou autorizáciou ESTA (vrátane detí do 5 rokov veku), ktorá je platná 2 roky v prípade, ak sa nezmenia údaje uvádzané cestujúcim v tomto formulári.