USA: MIAMI 459€

06.Aug 2015 | 08:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa miami

Zaleťte na Floridu a strávte napríklad pár dní v Miami a to priamo bez prestupu z Viedne. Aktuálna ponuka spiatočných leteniek z Viedne do Miami s let.spoločnosťou Austrian Airlines už od 459€. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od konca októbra 2015 do júna 2016.


► Letenky napríklad v termíne 4-11 november 2015.

► Ubytovanie v Miami už od 20€ na osobu a noc.

Kalendár termínov a cien

Kalendár termínov

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie

Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.

V rámci bezvízového programu do USA možno cestovať:

  • do 90 dní pobytu na turistické cesty, návštevy známych a príbuzných legálne sa zdržujúcich v USA cesty neslúžiace na zárobkovú činnosť -
  • s biometrickým cestovným pasom (vrátane detí do 5 rokov veku, ktoré musia mať samostatný biometrický cestovný pas)
  • s platnou elektronickou cestovnou autorizáciou ESTA (vrátane detí do 5 rokov veku), ktorá je platná 2 roky v prípade, ak sa nezmenia údaje uvádzané cestujúcim v tomto formulári.