USA: Miami z Budapešti s letenkami od 411€

20.Okt 2017 | 14:44
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa letisko budapešť letenky do Miami miami letenky do usa letenky na floridu tap portugal

Multikultúrne mesto, kde sa skôr dohovoríte po španielsky ako po anglicky. Také je Miami, najväčšie mesto Floridy. Nepatrí k najstarším, za to je jedným z najzábavnejších. Užijete si v zábavných parkoch, na športových podujatiach aj na živých plážach. Navyše je celoročným dovolenkovým rajom, do ktorého sa môžete vybrať už túto jar.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti TAP Portugal si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Miami už od 411€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 8kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina do 2kg, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 40cm x 30cm x 15cm !!! Na každý kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú ďalšie poplatky.

Letenky do Miami sú dostupné od novembra 2017 do marca 2018.


► Letenky napríklad v termíne 4-11 marec 2018.

► Ubytovanie v Miami už od 20€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Miami 411€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.