USA: Miami z Viedne s letenkami od 359€

19.Apr 2018 | 20:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: usa Severná Amerika letenky do Miami miami letenky do usa letenky na floridu letisko viedeň air france

(Aktualizované 19.4.2018.) Multikultúrne mesto, kde sa skôr dohovoríte po španielsky ako po anglicky. Také je Miami, najväčšie mesto Floridy. Nepatrí k najstarším, za to je jedným z najzábavnejších. Užijete si v zábavných parkoch, na športových podujatiach aj na živých plážach. Navyše je celoročným dovolenkovým rajom.

V aktuálnej ponuke od let.spoločností KLM a Air France si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Miami už od 359€. Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti KLM.

V cene spiatočnej letenky JE LEN JEDNA PRÍRUČNÁ BATOŽINA o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 35cm x 23cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 40cm x 30cm x 15cm a váhou do 2kg.

Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od októbra 2018 do januára 2019.


► Letenky napríklad v termíne 6-12 november 2018.

► Ubytovanie v Miami už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na webe Air France

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.Miami z Viedne s letenkami od 359 eur