Vianoce v Karibiku - Ostrov Martinik z Budapešti od 529€

01.Jún 2016 | 00:37
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Fort-de-France karibik MARTINIK letenky do karibiku letenky na martinik

Po ponukách leteniek na Guadaloupe za 489€ prichádza let.spoločnosť Air France s ďalšou zaujímavou ponukou do Karibiku. Aktuálna ponuka spiatočných leteniek z Budapešti do Fort-de-France na Martiniku s let.spoločnosťou Air France už od 529€. V cene letenky je odbavená batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné vo veľmi obmedzenom počte od júna do decembra 2016.

V Paríži je potrebné sa premiestniť z letiska Charles de Gaulle (linka z/do Budapešti) na letisko Orly (linka z/do Karibiku). K presunu medzi zmieňovanými letiskami môžte využiť bezplatný (transfér je v cene letenky) autobus AirFrance – linka 3.


► Letenky napríklad v termíne 12-25 december 2016.

► Ubytovanie vo Fort-de-France od 27€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Martinik

Občania EÚ potrebujú mať pri vstupe na Martinik platný cestovný pas.

Podnebie na Martiniku

Podnebie na Martiniku je mierne tropické, strieda sa obdobie dažďov a sucha. Teplota je mierne tropická, často vejú vlhké morské pasáty. Priemerná teplota je medzi 24°C v o februári až do 27°C v auguste. More má teplotu medzi 25°C a 28°C, vlhkosť medzi 77% a 85%. Dve sezóny: od februára do júna je obdobie sucha. Obdobie dažďov – od júla do januára. Prudké dažde a možnosť tvorby cyklónov v tejto oblasti je od septembra do októbra.