VIETNAM: Ho Či Minovo Mesto s Emirates, Qatar Airways alebo Air France od 513€

07.Sep 2017 | 18:14
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť Hočiminovo Mesto ázia vietnam letenky do ázie letenky do vietnamu qatar airways air france Emirates

Kedysi Saigon, dnes Ho Či Minovo Mesto. Moderné centrum krajiny s vysokými mrakodrapmi. A širokými francúzskymi bulvármi, ktoré poodhalia druhú tvár mesta s unikátnymi pamiatkami ako radnica a Palác zjednotenia. Budete venovať svoj čas im alebo sa vydáte spoznávať krásu krajiny, ukrytú v Delta Mekongu, podzemnej dedine Cu Chi aj zátoke Halong?

Ak Vás láka Vietnam, tak využite ponuku leteniek od let.spoločností Emirates, Qatar Airways alebo Air France z Budapešti do Ho Či Minovo Mesta. Pripravili sme si pre vás 3 rôzne kalendáre termínov a cien.


► Letenky napríklad v termíne 2-23 október 2017.

► Ubytovanie v Ho Chi Minh City už od 4€ na osobu a noc.


Ten prvý kalendár je s let.spoločnosťou Emirates s cenou leteniek od 513€. Letenky sú dostupné v termínoch od septembra 2017 do februára 2018.

EMIRATES: Budapešť - Ho Či Minovo Mesto od 513€


Druhý kalendár termínov a cien je s let.spoločnosťou Air France. Cena spiatočných leteniek je v tomto prípade od 514€ Letenky sú dostupné v termínoch od septembra 2017 do januára 2018.

AIR FRANCE: Budapešť - Ho Či Minovo Mesto od 514€


Tretí a zároveň posledný kalendár termín a cien je od let.spoločnosti Qatar Airways. Cena spiatočných leteniek je v tomto prípade od 519€. Letenky sú dostupné v termínoch od septembra 2017 do apríla 2018.

QATAR AIRWAYS: Budapešť - Ho Či Minovo Mesto od 519€


V cene letenky od let.spoločnosti Qatar Airways je jedna príručná batožina a 1x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg. V prípade leteniek od let.spoločnosti Air France je jedna príručná batožina a 1x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg.


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Vietnamu

Vstup do krajiny podlieha vízovej povinnosti. Na dlhšie obdobie ako 15 dní je potrebné pozvanie od súkromnej osoby alebo cestovnej kancelárie. Vietnamské veľvyslanectvo v praxi vyžaduje "manipulačný poplatok" vo výške cca 60,- EUR. Na hraničnom prechode je potrebné vyplniť vstupný/výstupný deklaračný list. Strata vstupného listu môže spôsobiť komplikácie pri odchode z krajiny. V termíne do dvoch pracovných dní je potrebné sa policajne zaregistrovať (tlačivá sú k dispozícii v ubytovacích zariadeniach).


Ako získať víza do Vietnamu?

Existujú dva spôsoby, ako získať víza do Vietnamu:

(1) Získať víza na vietnamskej ambasáde pred tým, ako pricestujete do Vietnamu. Môžete priamo navštíviť vietnamskú ambasádu a požiadať o vietnamské víza, alebo si môžete svoje víza nechať opečiatkovať na vietnamskej ambasáde po tom, ako donesiete schvaľovací list (obsahujúci kód pre vyzdvihnutie vo Vietname) z Vietnamského imigračného úradu. O schvaľovací list môžete požiadať na stránke www.vietnam-vizum.com alebo v ktorejkoľvek cestovnej kancelárii vo Vietname. Kancelária vám za malý poplatok schvaľovací list vybaví. Ak si prajete víza vyzdvihnúť na ambasáde, zadajte špeciálnu objednávku alebo nás kontaktujte na adrese [email protected].

(2) Získať víza po príchode do Vietnamu (vyzdvihnutie víz pri check-ine na vietnamskom letisku). Ide o jednoduchý spôsob, o ktorom však veľa ľudí nevie. Môžete požiadať akúkoľvek cestovnú kanceláriu vo Vietname alebo si môžete podať žiadosť online na adrese www.vietnam-vizum.com kliknutím na položku odoslať vízový formulár online. Následne pre vás vybavíme schvaľovací list pre vietnamské víza, ktoré si po príchode vyzdvihnete na vietnamskom letisku.
Viac info na: http://www.vietnam-vizum.com/ako-ziskat-viza-do-vietnamu.html

Mohlo by Vás zaujímať

Vietnam – exotika Indočíny
Krikľavo zelené ryžové políčka, spomienky na ničivú vietnamskú vojnu, milióny motoriek, zašpicatené klobúky skláňajúce sa nad úrodou, bohémsky Saigon, historické sídlo cisárov v Hue a staré uličky Hoi Anu. Vietnam je krajina, ktorá vie ako premeniť turistický ruch na zlato z ktorého môže prosperovať. Namieša koktejl histórie, súčasnosti, spomienok, farebných bazárov s exotickým ovocím a vynikajúcou gastronómiou. Vietnam Vás vezme za svoj lákavý závoj, prevedie Vás a nesmierne obohatí… čítať ďalej