VIETNAM: Ostrov Phu Quoc z Viedne s letenkami od 459€

09.Sep 2019 | 19:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia vietnam letenky do ázie letenky do vietnamu China Southern Airlines letisko viedeň Phu Quoc letenky na Phu Quoc

Navštívte najväčším vietnamským ostrovom Phu Quoc, ktorý leží len pár kilometrov od Kambodže. Ostrov je vyhľadávaný hlavne kvôli svojim nádherným piesočným plážam obklopenými palmami.

K ceste do Vietnamu môžete využiť ponuku let.spoločnosti China Southern Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne na ostrov Phu Quoc už od 459€ . Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Pri ceste s let.spoločnosťou China Southern Airlines na Phu Quoc je technický stop v čínskom Urumqi. Je pravdepodobne nutné mať čínske víza.

Letenky na Phu Quoc sú dostupné pre cesty počas mesiaca november a december 2019.


► Letenky napríklad v termíne 7-18 november 2019.

► Ubytovanie vo Vietname už od 5€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - Phu Quoc 459€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na Phu Quoc

Podmienky vstupu do Vietnamu - elektronické víza

Vietnamská vláda rozhodla 25. januára 2017 o zahájení dvojročného pilotného plánu udeľovania víz pre zahraničných turistov prostredníctvom elektronického systému (e-visa). Občania zo 40 krajín budú môcť požiadať o e-visa odo dňa 1. februára 2017. Do tohto zoznamu je zahrnutá tiež Slovenská republika.

Žiadatelia sú povinní vyplniť formulár, ktorý je dostupný v anglickom jazyku na viacerých webových stránkach vízových centier, napr. https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/home. Po vyplnení formulára bude pridelené heslo spolu so žiadosťou o úhradu správneho poplatku, ktorý je pri jednom vstupe 25 USD a pri viacerých vstupoch 50 USD.

Proces vybavovania trvá tri pracovné dni a úspešní žiadatelia si budú môcť vytlačiť svoje e-visa, ktoré je potrebné preukázať pri vstupe do Vietnamu.

Návštevníkom s e-visami je povolený vstup na medzinárodných letiskách vo Vietname (Can Tho, Chu Lai, Da Lat, Da Nang, Hai Phong, Hanoj, Hočiminovo mesto, Hue, Nha Trang a Phu Quoc), cez medzinárodné hraničné priechody a cez medzinárodné morské prístavy.


Dovolenka na ostrove Phu Quoc šikovne a lacno

Phu Quoc. Exotická perla Vietnamu, ostrov plný oddychu, krásnych pláží a dobrého jedla. Práve sem viedli naše kroky hneď po prílete do Ázie. A keďže sme pri plánovaní našej dovolenky nenašli nič ako bedeker so VŠETKÝM, čo potrebujem vedieť, rozhodla som sa niečo podobné vytvoriť pre teba... čítať ďalejOstrov Phu Quoc z Viedne s letenkami od 459 eur