Viktóriine vodopády z Viedne od 494€

28.Feb 2017 | 11:08
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika Zambia Zimbabwe Viktóriine vodopády letisko viedeň Ethiopian Airlines letenky do afriky

Rieka Zambezi, štvrtá najväčšia v Afrike, tvorí prirodzenú hranicu medzi Zambiou a Zimbabwe. Práve na nej ležia jedny z najúžasnejších vodopádov na svete. Viktóriine vodopády, jediné na našej planéte dlhšie viac ako jeden kilometer. Ich hukot, ktorý počuť zo vzdialenosti okolo 40 kilometrov, prehluší snáď len hluk pristávajúcich lietadiel na neďalekom letisku, kam sa dostanete z Viedne za 494€...

K ceste k Viktoriiným vodopádom využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Ethiopian Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Victoria Falls už od 494€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za tieto ceny sú dostupné v rôznych termínoch od apríla do júna 2017.

Najlacnejšie letenky si môžete vyhľadať a rezervovať prostredníctvom rezervačného portálu flugladen.at a to za cenu už od 494€. V prípade, že by ste si letenky vyhľadali priamo cez web let.spoločnosti Ethiopian Airlines, tak za tieto letenky zaplatíte od 518€. Ak dávate prednosť rezervácii v slovenskom jazyku s možnosťou platby za letenky vkladom na účet alebo prevodom, tak na rezerváciu môžete použiť slovenský pelikan.sk. V tomto prípade zaplatíte za letenky od 529€.


Letenky napríklad v termíne 10-23 máj 2017.

► Ubytovanie už od 10€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na flugladen.at od 494€

Vyhľadať letenky na webe Ethiopian Airlines od 518€


Kalendár termínov Viedeň - Victoria Falls 529€


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie