Viktóriine vodopády z Viedne od 510€

21.Apr 2017 | 17:48
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika letenky do afriky Zambia Zimbabwe Viktóriine vodopády letisko viedeň Ethiopian Airlines

K ceste k Viktoriiným vodopádom využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Ethiopian Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Victoria Falls už od 510€. Letenky za túto cenu si vyhľadajte a rezervujte priamo cez web let.spoločnosti Ethiopian Airlines. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za tieto ceny sú dostupné v rôznych termínoch od apríla do júna 2017.

Ak dávate prednosť rezervácii v slovenskom jazyku s možnosťou platby za letenky vkladom na účet alebo prevodom, tak na rezerváciu môžete použiť slovenský pelikan.sk. V tomto prípade zaplatíte za letenky od 529€.


Letenky napríklad v termíne 15-25 máj 2017.

► Ubytovanie už od 10€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na webe Ethiopian Airlines od 510€

esky: Viedeň - Victoria Falls 524€

pelikan: Viedeň - Victoria Falls 529€


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Zambie

Občania Slovenskej republiky potrebujú na vstup do krajiny platný cestovný doklad, vízum a potvrdenie o očkovaní proti žltej zimnici v Medzinárodnom očkovacom preukaze. Vízum je možné získať na Veľvyslanectve Zambie so sídlom v Berlíne ešte pred príchodom do krajiny (Berlín D-10117, Axelspringerstrasse 54A, tel: 004930/2062940). Vízum je možné vybaviť aj na letisku a na hraničnom prechode Zambie (poplatok 50.- USD), avšak doporučujeme si túto skutočnosť overiť s príslušným Veľvyslanectvom Zambie.


Podmienky vstupu do Zimbabwe

Držitelia slovenských pasov potrebujú na cestu do Zimbabwe platné vízum, ktoré možno získať pri prílete do krajiny alebo pri vstupe/prekračovaní hraníc Zimbabwe. Jednovstupové vízum stojí 30,- USD, dvojvstupové 45,- USD a viacvstupové 55,- USD.

Bližšie informácie ohľadne pobytov dlhších ako 30 dní Vám poskytne Veľvyslanectvo Zimbabwe so sídlom vo Švajčiarsku, email: [email protected]. Pri odchode z krajiny cez medzinárodné letisko v Harare sa platí letiskový poplatok 20,- USD, ktorý nie je zahrnutý v cene letenky. Ak turista plánuje územie Zimbabwe opustiť len na niekoľko hodín a vzápätí sa vrátiť (najmä prehliadka Viktóriiných vodopádov aj zo zambijskej strany) musí mať platné zimbabwianske vízum na 2 až viac vstupov. Viac informácií ohľadne víza možno nájsť na adrese: www.evisa.gov.zw.