Work and Travel - Letenky z Prahy do Los Angeles od 499€

04.Feb 2017 | 03:26
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa los angeles letenky do los angeles letenky do usa lot letenky do kalifornie letisko praha work and travel

Jedno z najväčších miest USA je Mekkou filmového priemyslu. So železnou pravidelnosťou budete v meste narážať na filmové štáby. A to ani nemusíte vyraziť do Hollywoodu. Celé mesto síce žije filmom, no je to jediné, čo tu stojí za to vidieť. Isto na to prídete aj sami, keď sa prejdete jeho najkrajšími miestami - plážami Venice Beach a Santa Monica. Vďaka tým najlacnejším letenkám z Prahy za 477 eur tak môžete urobiť cez najslnečnejšie obdobie. A zároveň v čase programov work and travel.

K ceste do USA využite aktuálnu ponuku spiatočných leteniek let.spoločnosti LOT z Prahy do Los Angeles už od 449€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od mája do októbra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 22.5. - 19.9. 2017.

► Ubytovanie v Los Angeles už od 20€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Praha - Los Angeles 499€

Vyhľadať ubytovanie v Los Angeles


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.