Z Bratislavy do Rumunska a na Maltu v rámci jednej cesty od 44€

19.Apr 2017 | 09:27
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa rumunsko letenky do rumunska kluž malta letenky na maltu letisko bratislava wizzair

Dnešný tip by nemusel byť zaujímavý len pre fanúšikov lietania ale aj pre tých, ktorí by chceli navštíviť dve zaujímavé destinácie v rámci jednej cesty. Vydajte sa po stopách maltézskych ritierov na ostrov, ktorý je u nás známy ako ten, kde sa chodí na jazykové pobyty. Objavte kúzlo ukryté za takmer nedobytnými hradbami Vallety alebo pod priezračnou morskou hladinou. Naša cestu začneme v Bratislave odkiaľ sa presunieme do rumunského mesta Kluž. Po krátkej návšteve tohto mesta zamierime na stredomorský ostrov Malta. Z Malty sa vrátime do Bratislavy opäť cez rumunský Kluž.


Itinerár cesty

  • 12.05.2017 - Bratislava -> Kluž
  • 14.05.2017 - Kluž - Malta
  • 24.05.2017 - Malta - Kluž
  • 26.05.2017 - Kluž - Bratislava


Ako rezervovať letenky

K ceste využijeme ponuku leteniek od let.spoločnosti WizzAir u ktorej si zakúpime dve spiatočné letenky. Prvá rezervácia leteniek bude na trase Bratislava - Kluž - Bratislava za cenu už od 20€ a tou druhou bude letenka na trase Kluž - Malta - Kluž s cenou už od 24€ . Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 74€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca máj 2017.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky Bratislava - Kluž - Bratislava

Vyhľadať letenky KLuž - Malta - Kluž


Vyhľadať ubytovanie v meste Kluž od 9€

Vyhľadať ubytovanie na Malte od 20€