Z Budapešti do Bangkoku s KLM už od 449€

21.Mar 2016 | 15:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia thajsko bangkok

(Aktualizované 10.4.2016) Váhali ste doteraz a nevyužili ste žiadnu z akciových ponúk na letenky do Thajska, alebo Vám nevyhovovali termíny akciových ponúk a chceli by ste navštíviť Thajsko v čo najbližšej dobe? Ak áno, tak teraz máte možnosť využiť akciu od let.spoločnosti KLM s aktuálnou ponukou spiatočných leteniek z Budapešti do Bangkoku už od 449€. V cene letenky je zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 23kg. Letenky sú dostupné v obmedzenom počte v rôznych termínoch od apríla do novembra 2016.


► Letenky napríklad v termíne 20-28 september 2016.

► Ubytovanie v Bangkoku už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti. V prípade dlhšieho pobytu je nutné pred cestou vybaviť si vízum na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave, na Veľvyslanectve Thajska vo Viedni, resp. na ostatných zastupiteľských úradoch Thajska vo svete. Podmienkou je platnosť cestovného pasu najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu.

Thajské imigračné úrady pri vstupe cez pozemné hraničné prechody, ako aj pri vstupe lodnou dopravou udeľujú pre občanov SR 15 dňový pobyt, ktorý sa dá za príplatok predĺžiť. ZÚ Bangkok odporúča zvážiť využitie leteckej dopravy pri vstupe do Thajska, pri ktorom thajské imigračné úrady udeľujú pre slovenských občanov 30 dňový pobyt.


Mohlo by Vás zaujímať

Ostrov Phuket – Môj malý sprievodca
Cestovanie ma lákalo už od nepamäti. Po pár európskych cestách mi začal byť náš starý kontinent, ako sa hovorí, „pritesný“. Zatúžila aj po exotickejších miestach. Prečo ale Thajsko ? Typické bedekerové dôvody ako krásne pláže, príroda a slnko v januári tiež zavážili. Neboli ale rozhodujúce. Na ostrove Phuket som už mala nejakých kamarátov... čítať ďalej

Tajomstvá thajskej kuchyne
Spoznať kuchyňu navštívenej krajiny považujem za jeden z najlepších spôsobov, ako spoznať jej kultúru. Jednoduchá, ale pestrá, korenistá a veľmi chutná. Taká je tá thajská kuchyňa. V jednom jedle sa mieša ostrá, kyslá, sladká, slaná i trpká chuť. Je umením nájsť perfektné vyváženie týchto chutí. Oni to ale vedia... čítať ďalej