Z Budapešti do New Yorku s letenkami už od 326€

07.Sep 2016 | 23:44
Autor: Michal
Kategória: Lacné letenky
Značky: usa new york Severná Amerika letenky do ameriky letenky do new yorku

Možností a dôvodov na návštevu mesta New York je veľa, teraz je tu príležitosť ako si zaletieť do tejto svetovej metropoly na pár dní bez nutnosti cestovať s väčším množstvom batožiny.

To je príložitosť ako návštíviťniektoré zo športových podujatí NHL, NBA, MLS či MLB. Športových klubov na tej najvyšše úrovni je v New Yorku viac než dosť a určite si bude vedieť vybrať zaujímavý zápas a dopriať si tak neopakovateľný športový zážitok. Je to aj možnosť ako spoznať New York v rámci predĺženého víkendu, počas ktorého si určite stihnete prezrieť tie najzaujímavejšie miesta ako sú napr. Socha slobody, Empire State Building či Times Square. Je to len a len na vás ako strávite svoj pobyt v New Yorku.

Tento tip je zaujímavý aj pre tých, ktorí by sa chcel preletieť Boeing 787 Dreamlinerom. V aktuálnej promo akcii od let.spoločnosti Norwegian sa dajú zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do New Yorku už od 326€ a let cez Atlantik bude práve zmieňovaným typom lietadla. V cene letenky je len príručná batožina do 10kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od januára do marca 2017.


► Letenky napríklad v termíne 24.2. - 2.3. 2017.

► Ubytovanie v New Yorku už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.


V rámci bezvízového programu do USA možno cestovať:


  • do 90 dní pobytu na turistické cesty, návštevy známych a príbuzných legálne sa zdržujúcich v USA cesty neslúžiace na zárobkovú činnosť -
  • s biometrickým cestovným pasom (vrátane detí do 5 rokov veku, ktoré musia mať samostatný biometrický cestovný pas)
  • s platnou elektronickou cestovnou autorizáciou ESTA (vrátane detí do 5 rokov veku), ktorá je platná 2 roky v prípade, ak sa nezmenia údaje uvádzané cestujúcim v tomto formulári.