Z Budapešti do Petrohradu s letenkami od 79€

28.Máj 2017 | 13:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa wizzair letisko budapešť rusko petrohrad letenky do ruska letenky do petrohradu

Prístav na pobreží Baltického mora bol kedysi hlavným mestom rozľahlého impéria. Dnes je kultúrnym srdcom Ruska. Domovom ultramoderného divadla Mariinsky i Štátneho ruského múzea, ktoré je rajom pre milovníkov maľby.

K ceste využite aktuálnu ponuku spiatočných leteniek z Budapešti do Petrohradu už od 24180Ft (cca 79€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 97€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 64€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 85€. Najlacnejšie letenky sú dostupné v termínoch počas mesiaca február 2018.


► Letenky napríklad v termíne 13-27 február 2018.

► Ubytovanie v Petrohrade už od 9€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Ruska

Občania SR potrebujú na vstup na územie Ruskej federácie víza. Táto povinnosť neplatí pre držiteľov diplomatických a služobných pasov.
V Ruskej federácii nadobudli platnosť nové pravidlá pre registráciu cudzincov, podľa ktorých sa vyžaduje pri krátkodobom pobyte v RF registrovanie v „Migračnej evidencii" vedenej Federálnou migračnou službou RF. V praxi to znamená prihlasovaciu povinnosť pri pobyte u súkromnej osoby presahujúcom 7 pracovných dní. Pri pobyte v zariadení poskytujúcom ubytovanie (napr. hotel, nemocnica a pod.) je potrebné túto povinnosť splniť už do 24 hod. od ubytovania. Za prihlásenie cudzinca nesie zodpovednosť aj pozývajúca osoba (právnická, alebo fyzická), ktorá je takto označená vo víze RF. Za nedodržanie nariadenia hrozia cudzincovi i jeho pozývajúcej osobe pokuty.