Z Letiska Bratislava od zajtra do Manchesteru

31.Mar 2016 | 15:11
Autor: Dušan
Kategória: Oznamy a upozornenia pred cestou
Značky: tlačová správa ryanair letisko bratislava

BRATISLAVA – Manchester, Paríž, Mallorka aj Trapani. Od tohto týždňa za cestujúci z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave dostanú letecky do ďalších destinácií a z nich vďaka spojeniam leteckej spoločnosti Ryanair. Od zajtra, 1. apríla, pribúda nová linka do Manchesteru a späť, kam sa lieta 3x týždenne. Cez víkend pribúdajú sezónne linky do Paríža, Trapani a na Mallorku.


Od zajtra, 1. apríla, mali byť z Letiska Bratislava vybavované aj lety na hlavné letisko v Bruseli-Zaventem. Z dôvodu uzatvorenia letiska Zaventem vydala letecká spoločnosť Ryanair nasledovné vyhlásenie a lety budú do 7. apríla vybavované z/do letiska Charleroi:

"V súvislosti s uzatvorením letiska Brusel-Zaventem, všetky lety Ryanair, ktoré mali byť prevádzkované z/do letiska Brusel-Zaventem do štvrtka, 7. apríla, vrátane, budú aj naďalej vybavované z/do letiska Brusel-Charleroi. Žiadame cestujúcich, ktorí majú rezervované lety z Bruselu, aby sa dostavili na letisko Brusel-Charleroi aspoň 3 hodiny pred plánovaným odletom a vyhradili si čas na dodatočné bezpečnostné kontroly. Náš letový poriadok z letiska Brusel-Charleroi je vybavovaný podľa plánu. Ďalšie informácie môžete získať na webovej stránke Ryanair.com. Naše myšlienky a modlitby smerujú k obetiam a ich príbuzným."

Pasažieri, ktorí mali cestovať do/z Bruselu-Zaventem majú nárok na preplatenie dopravy na letisko po vyplnení nasledovného formulára: https://eu261claims.ryanair.com/

V sobotu 2. apríla pribúdajú letecké spojenia z bratislavského letiska do Paríža-Beauvais a na Mallorku. V nedeľu 3. apríla ponuku rozšíri destinácia Trapani na Sicílii. Všetky lety zabezpečuje letecká spoločnosť Ryanair – linky do Paríža 3x týždenne a na Mallorku a Trapani dvakrát v týždni.

Letenky do všetkých miest a z nich si možno zakúpiť na webovej stránke leteckej spoločnostiwww.ryanair.com. Podrobný letný letový poriadok s presnými dňami a časmi odletov možno nájsť na http://www.bts.aero/cestujuci/informacie-o-letoch/letovy-poriadok-leto/odlety/.