Z Letiska Bratislava pribudnú nové linky do Burgasu v Bulharsku a na Pafos na Cypre

19.Sep 2017 | 14:58
Autor: Dušan
Kategória: Oznamy a upozornenia pred cestou
Značky: ryanair tlačová správa letisko bratislava cyprus bulharsko

BRATISLAVA – Z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave pribudnú na budúci rok už tri nové letecké linky. Letecká spoločnosť Ryanair dnes oznámila, že od letného letového poriadku 2018 spustí okrem novej linky na Maltu aj nové linky do dovolenkových destinácií Burgas v Bulharsku a Pafos na Cypre. Všetky nové linky budú v prevádzke 2 x týždenne.


Nová sezónna linka z Bratislavy na Maltu bude k dispozícii počas letného letového poriadku – od 25. marca 2018 do 27. októbra 2018. Je prvou linkou z budúcoročného letného letového poriadku Ryanairu, na ktorú sa už dajú zakúpiť letenky cez webovú stránku leteckej spoločnosti. Letenky do Burgasu a na Pafos si bude možné zakúpiť v najbližších dňoch. „Kompletný letný letový poriadok na rok 2018 predstavíme v priebehu jesene. Odvtedy si bude možné zakúpiť letenky aj na ostatné linky," avizuje Olga Pawlonka zo spoločnosti Ryanair.

Olga Pawlonka z Ryanairu povedala:

„Ryanair s potešením oznamuje zavedenie dvoch nových liniek z Bratislavy do Burgasu a na Pafos s frekvenciou 2 x týždenne od začiatku apríla, a to navyše k novej linke na Maltu, ktorú už bola oznámená pre rok 2018. Na všetky uvedené linky si bude možné zakúpiť letenky už od septembra cez webovú stránku Ryanair.com.

Pri tejto príležitosti uvádzame do predaja letenky z Bratislavy v rámci našej siete liniek za ceny už od 9,99 € pre lety v októbri a novembri, ktoré sú k dispozícii pri rezervácii do štvtkovej polnoci (21. septembra). Keďže letenky za takéto nízke ceny sa rýchlo vypredajú, záujemcovia by mali čím skôr navštíviť webovú stránku www.ryanair.com a rezervovať si ich, kým sa nevypredajú."