Z Letiska Bratislava sa bude aj v zime lietať denne do Moskvy

18.Júl 2016 | 15:19
Autor: Dušan
Kategória: Oznamy a upozornenia pred cestou
Značky: tlačová správa letisko bratislava pobeda moskva

BRATISLAVA, 18. júla – Z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave bude aj počas zimného letového poriadku pre cestujúcich k dispozícii denné priame letecké spojenie s Moskvou, letisko Vnukovo. Letecká spoločnosť Pobeda, ktorá pravidelnú leteckú linku prevádzkuje, dnes spustila predaj leteniek na zimnú sezónu, ktorá trvá od 30. októbra 2016 do 26. marca 2017. Aj počas zimného letového poriadku ostáva frekvencia letov nezmenená. Z Bratislavy sa tak do Moskvy a späť bude lietať 7x týždenne, čiže raz denne.


Jednosmernú letenku z bratislavského letiska do Moskvy a z nej si možno na zimné obdobie od dnes zakúpiť na webovej stránke spoločnosti www.pobeda.aero/en za cenu od 39 € za jednosmernú letenku vrátane všetkých poplatkov. Cestujúci má zdarma nárok na prepravu 10 kg podanej batožiny.

Novinkou od zimného letového poriadku je možnosť zakúpiť si okrem štandardného miesta v lietadle aj letenky typu Plus a Biznis. Cestujúci má v cene Plus letenky zdarma prepravu 10 kg príručnej batožiny na palube lietadla, zdarma výber sedadla v lietadle a bezplatný prioritný nástup. Cestujúci, ktorý si zvolí letenku Biznis, má okrem uvedených služieb k dispozícii aj prepravu podanej batožiny do 20 kg, zmenu dátumu letenky aj vrátenie ceny za letenku.

Letecká spoločnosť Pobeda prevádzkuje pravidelné letecké spojenie z Letiska Bratislava do Moskvy od 19. decembra 2015 s frekvenciou 7 x týždenne. V období od 28. mája do 18. septembra je to 3 x týždenne. Odlietať z Bratislavy do Moskvy sa bude počas zimy denne o 15.30 h, prílet z Moskvy do Bratislavy je plánovaný denne o 15.00 h.


Tlačová správa Letiska Bratislava