Z Letiska Bratislava sa od piatka bude lietať na hlavné letisko v Bruseli

06.Apr 2016 | 15:30
Autor: Dušan
Kategória: Oznamy a upozornenia pred cestou
Značky: tlačová správa ryanair letisko bratislava brusel

BRATISLAVA – Po tragických udalostiach na letisku Zaventem v Bruseli, po ktorých bolo hlavné belgické letisko zatvorené, sa prevádzka na ňom postupne obnovuje. Letecká spoločnosť Ryanair od piatka 8. apríla 2016 začne prevádzkovať dennú pravidelnú linku z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave na hlavné letisko v Bruseli, kam sa presunú lety, ktoré boli doteraz vybavované z letiska Brusel-Charleroi a naň.


Denné pravidelné letecké spojenie (6x týždenne okrem soboty) z Letiska Bratislava do Bruselu-Zaventem malo byť v prevádzke od 1. apríla 2016. Pre tragické udalosti na hlavnom bruselskom letisku boli všetky lety Ryanairu presunuté do 7. apríla na letisko Charleroi. Prílet Ryanairu z Bruselu do BTS je denne o 20.10 h, odlet z BTS do BRU o 20.35 h.

Letenky do Bruselu a z neho si možno zakúpiť na webovej stránke www.ryanair.com za ceny od 19,99 €. Denná priama linka medzi Letiskom Bratislava a Bruselom bude v prevádzke 6x týždenne minimálne do konca letného letového poriadku 2017, teda do konca marca 2017.