Z Prahy na Maurícius s letenkami už od 500€

24.Jan 2017 | 11:46
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika Letenky na maurícius maurícius condor letisko praha

Ako gýčové obrázky azúrového mora a bielych pláží. Presne taký je Maurícius. Neláka len na opaľovanie, ale aj na krásny podmorský svet alebo na cestu do vnútrozemia po stopách kolonizátorov. Možno tak nájdete najstaršie soľné polia a zistíte, ako sa táto vzácna surovina vyrába. Isto tušíte, že zážitky niečo stoja. Ak využijete naše akciové letenky, budú stáť o niečo menej.

K ceste využite ponuku charterových leteniek od let. spoločnosti Condor z Prahy na Maurícius už od 500€. V cene letenky je jedna príručná batožina o váhe max. 6kg a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 20kg. Letenky za túto cenu sú dostupné koncom marca a začiatkom apríla 2017.


► Letenky napríklad v termíne 23-28 marca 2017.

► Ubytovanie Maurícius už od 13€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na Maurícius

Vyhľadať ubytovanie na Mauríciuse


Podmienky vstupu na Maurícius

Ministerstvo zahraničných vecí SR oznamuje, že na základe podpisu Dohôd medzi Európskym spoločenstvom a krajinami Antigua a Barbuda, Bahamy, Barbados, Maurícius, Saint Kitts (Svätý Krištof) a Nevis, Seychelly, dochádza s okamžitou platnosťou k vzájomnému zrušeniu vízovej povinnosti pri krátkodobých pobytoch. Dohody umožňujú občanom EÚ a občanom dotknutých kranjín cestovať bez víz na územie druhej zmluvnej strany na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov.