Z Viedne do Bangkoku aj počas hlavnej sezóny už od 429€

24.Okt 2016 | 19:41
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok ázia thajsko letenky do ázie letenky do thajska letenky do bangkoku

Bangkok je mesto v ktorom sa mieša exotika Indočíny s prvkami západného sveta v podobe moderných budov a nákupných centier, ktoré kontrastujú s množstvom budhistických chrámov a pouličných predajní. Bangkok je exoticky pôsobiace veľkomesto, kde pri jazde tuk tukom zažite jeho neopakovateľnú atmosféru. Skombinujte spoznávanie exotických miest Thajska s pobytom na plážach a vyberte si z množstva miestnych ostrovov, na ktorých si môžete zvoliť z aktivít rôzneho druhu. Stačí sa len rozhodnúť podľa vlastných predstáv a kritérií.

V aktuálnej ponuke od let.spoločností AirBerlin a Etihad Airways si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Bangkoku od 429€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2016 do augusta 2017.

Pri spiatočnej ceste je v Abu Dhabi 14 hodinový stopover, ktorý môžeme využiť na kratšiu prehliadku tohto mesta. Prílet z Bangkoku do Abu Dhabi je o 12:30 a následný odlet z Abu Dhabi do Viedne je na druhý deň ráno o 2:30.


► Letenky napríklad v termíne 16-31 január 2017.

► Ubytovanie v Bangkoku už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Bangkoku

Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti.