Z Viedne do New Yorku aj na predĺžený víkend od 399€

08.Jún 2016 | 21:01
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa new york

Využite akciu od let.spoločnosti AirBerlin a zaleťte si napríklad aj na menší predĺžený víkend z Viedne do New Yorku s letenkami už od 399€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od októbra 2016 do apríla 2017.


► Letenky napríklad v termíne 11-15 november 2016.

► Ubytovanie v New Yorku už od 16€ na osobu a noc.


Dostupnosť termínov od októbra 2016 do januára 2017.

Vyhľadať letenky Viedeň - New York 399€


Dostupnosť termínov od januára do apríla 2017.

Vyhľadať letenky Viedeň - New York 399€


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.

V rámci bezvízového programu do USA možno cestovať:

  • do 90 dní pobytu na turistické cesty, návštevy známych a príbuzných legálne sa zdržujúcich v USA cesty neslúžiace na zárobkovú činnosť -
  • s biometrickým cestovným pasom (vrátane detí do 5 rokov veku, ktoré musia mať samostatný biometrický cestovný pas)
  • s platnou elektronickou cestovnou autorizáciou ESTA (vrátane detí do 5 rokov veku), ktorá je platná 2 roky v prípade, ak sa nezmenia údaje uvádzané cestujúcim v tomto formulári.