Z Viedne na Lanzarote začiatkom roka s letenkami od 40€

30.Dec 2018 | 09:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko viedeň kanárske ostrovy lanzarote európa letenky na lanzarote letenky na kanárske ostrovy laudamotion

Lanzarote, ostrov, ktorý bol celý prehlásený za biosferickú rezerváciu UNESCO. Ostrov je vhodným miestom na strávenie príjemnej, nie len aktívnym spôsobom strávenej dovolenky. Vychutnajte si jedinečný kontrast, kde sa sa prelína vulkanická krajina s čistými piesočnatými plážami a vodami Atlantického oceánu.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na Lanzarote už od 40€ .V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm. Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.

Letenky sú dostupné počas mesiaca január 2019.


► Letenky napríklad v termíne 8-15 január 2019.

Ubytovanie na Lanzarote už od 9€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA LANZAROTE

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - LANZAROTE

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Lanzarote – Cesta na Mesiac

Je začiatok decembra a teplota na Slovensku je na bode mrazu. Čo takto ísť sa schladiť do oceána na ostrovy večnej jari? Odhodlali sme sa teda navštíviť jeden z Kanárskych ostrovov – Lanzarote. Skombinovali sme dva lety Ryanair BA – Brusel, Brusel – Lanzarote a dúfali sme že sa nič počas prestupu nestane. Výlet sa podaril a mesačná krajina Lanzarote v nás zanechala hlboký dojem. Ten pocit sa asi nedá opísať, treba to jednoducho zažiť. Skúste si predstaviť kráter sopky, kde ste úplne sami, teplo sopky, ktorá pečie kurence, čarokrásne pláže so žltým pieskom, zelené jazierko, alebo čarovnú lagúnu...

Viac si môžete prečítať na svetobeznici.skZ Viedne na Lanzarote začiatkom roka s letenkami od 40 eur