Zakyntos v auguste s letenkami a ubytovaním na 7 nocí od 265€

04.Aug 2018 | 09:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa Zakyntos grécko letenky do grécka letenky na zakyntos letisko viedeň

Letné prázdniny sú už v plnom prúde a hľadáte inšpiráciu kam si zaletieť slnkom a teplom? Čo tak grécky ostrov Zakyntos? Za letenky a ubytovanie na 7 nocí zaplatíte od 265€ na osobu.

Využite k tomu aktuálnu ponuku charterových leteniek spoločnosti TUI z Viedne na Zakyntos s let. spoločnosťou Austrian Airlines už od 98€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky na Zakyntos sú dostupné len jednom termíne a to 14-21 august 2018. Letenky s inou dobou pobytu (napr. 4 až 25 dní) začínajú na sume 118€.

Ako tip na ubytovanie sa k týmto letenkám javí vysoko hodnotený rodinný penzión Pansion Limni. Nachádza len 30 metrov od pláže Limni Keri a ponúka ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania a zariadeným balkónom s výhľadom na Iónske more. Penzión leží 50 metrov od taverny a supermarketu. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi. Penzión poskytuje klimatizované štúdiá s kuchynským kútom, kde nájdete varnú dosku, malú chladničku a kávovar. Izby sú svetlé a vzdušné a majú vlastnú kúpeľňu.

Za pobyt na 7 noci v štúdiu pre 2 osoby zaplatíte 334€. Čo je v tomto prípade 167€ na osobu. Raňajky, obedy a večere sú za príplatok.

Ak by ste chceli ušetriť na ubytovaní, tak môžete napríklad využiť našu 10% zľavu na ubytovanie.


► Letenky napríklad v termíne 14-21 august 2018.

Ubytovanie na Zakyntose už od 24€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na zakyntos

Vyhľadať ubytovanie na zakyntose