ZANZIBAR S ETIHAD AIRWAYS: Letenky z Viedne od 389€

16.Dec 2021 | 14:06
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do afriky zanzibar Etihad Airways letenky na zanzibar letisko viedeň afrika

K ceste na exotický ostrov Zanzibar využite ponuku let. spoločnosti Etihad Airways s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne od 389€.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 50x40x25 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny s maximálnou hmotnosťou 23kg.

Letenky na Zanzibar sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca február 2022.


► Letenky na Zanzibar v termíne 3-9 február 2022.


Kalendár termínov Viedeň - zanzibar od 389€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na Zanzibare

Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace).

Od 4. mája 2021 sú všetci cestujúci povinní do 24 hodín pred vstupom do krajiny vyplniť online príjazdový formulár, kde dostanú jedinečný kód, ktorý predložia pri príjazdovej kontrole spolu s potvrdením o negatívnom RT-PCR teste na COVID-19 nie starším ako 72 hodín.

Následne sú všetci cestujúci pri príchode podrobení vykonaniu antigénového testu; cena testu je 25 USD.

Zdroj: mzv.skZANZIBAR S ETIHAD AIRWAYS - Letenky z Viedne od 389 eur