ZANZIBAR S ETIHAD AIRWAYS: Letenky z Viedne od 499€

16.Aug 2022 | 19:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do afriky zanzibar Etihad Airways letenky na zanzibar afrika

K ceste na exotický ostrov Zanzibar využite ponuku let. spoločnosti Etihad Airways s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne od 499€.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 50x40x25 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny s maximálnou hmotnosťou 23kg.

Letenky na Zanzibar sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca október a november 2022.


► Letenky na Zanzibar v termíne 9-19 október 2022.


Kalendár termínov Viedeň - zanzibar od 499€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na Zanzibare

Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace).

  • všetci cestujúci sú povinní pred odletom vyplniť online príjazdový formulár
  • potvrdenie o negatívnom RT-PCR alebo NAAT teste na COVID-19 nie starší ako 96 hodín (platí to aj pre zaočkované osoby)
  • cena antigénového testu po prílete na Zanzibar je 25 USD (58,000 TZS). Plne zaočkované osoby sú od tejto povinnosti oslobodené.ZANZIBAR S ETIHAD AIRWAYS - Letenky z Viedne od 499 eur