Zanzibar s krátkou zastávkou v Dubaji s multicity letenkami od 429€

06.Mar 2017 | 21:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika zanzibar flydubai letisko bratislava letenky do afriky letenky na zanzibar letisko praha

Ostrov prevoňaný škoricou, klinčekmi a vanilkou svet pozná ako rodisko Freddieho Mercuryho. Hoci je jeho skupina milovaná mnohými, turisti sa sem kvôli nemu húfne nevalia. Máme pocit, že to skôr bude kvôli tropickým plážam, africkému safari i starobylému mestu zvanému Stone Town, ktoré je zapísané do Zoznamu UNESCO.

K ceste na exotický Zanzibar využite akciovú ponuku od let.spoločnosti flydubai a možnosť zakúpiť si multicity letenky s odletom z Bratislavy na Zazibar a s návratom do Prahy už od 429€. Pri spiatočnej ceste je cca 15 hodinový stopover v Dubaji, ktorý môžete využiť na malú prehliadku tohto mesta.

V cene letenky je príručná batožina do 7kg a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 20kg. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť v rôznych termínoch od mája do júna a čiastočne aj v októbri 2017.


► Letenky na Zanzibar v termíne 6-18 október 2017.

► Ubytovanie v Zanzibare už od 14€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na Zanzibar

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace).