ZANZIBAR S TURKISH AIRLINES: Letenky z Budapešti od 579€

07.Mar 2023 | 17:16
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: zanzibar Turkish Airways afrika letenky do afriky letenky na zanzibar letisko viedeň

K ceste na exotický ostrov Zanzibar využite ponuku let. spoločnosti Turkish Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti od 579€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 46kg.

Letenky na Zanzibar sú dostupné pre cesty v termínoch od konca marca do júna 2023.


► Letenky na Zanzibar v termíne 17-24 apríl 2023.


Kalendár termínov Budapešť - Zanzibar od 579€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na Zanzibare

Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)

Na Zanzibar už od 1. februára 2023 nie je potrebné cestovať s negatívnym testom, potvrdením o očkovaní, ani online registráciou.ZANZIBAR S TURKISH AIRLINES: Letenky z Budapešti od 579 eur