ZANZIBAR S TURKISH AIRLINES: Letenky z Viedne od 439€

18.Nov 2021 | 08:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do afriky zanzibar Turkish Airways letenky na zanzibar afrika letisko viedeň

K ceste na exotický ostrov Zanzibar využite ponuku let. spoločnosti Turkish Airways s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne od 439€.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 46kg.

Letenky na Zanzibar sú dostupné pre cesty v termínoch od novembra 2021 do júna 2022.


► Letenky na Zanzibar v termíne 6-14- december 2021.


Kalendár termínov Viedeň - zanzibar od 439€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na Zanzibare

Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace).

Od 4. mája 2021 sú všetci cestujúci povinní do 24 hodín pred vstupom do krajiny vyplniť online príjazdový formulár, kde dostanú jedinečný kód, ktorý predložia pri príjazdovej kontrole spolu s potvrdením o negatívnom RT-PCR teste na COVID-19 nie starším ako 72 hodín.

Následne sú všetci cestujúci pri príchode podrobení vykonaniu antigénového testu; cena testu je 25 USD.

Zdroj: mzv.skZANZIBAR S TURKISH AIRLINES - Letenky z Viedne od 439 eur