ZANZIBAR S TURKISH AIRLINES: Letenky z Viedne od 479€

05.Feb 2022 | 10:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do afriky Turkish Airways zanzibar letenky na zanzibar afrika letisko viedeň

K ceste na exotický ostrov Zanzibar využite ponuku let. spoločnosti Turkish Airways s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne od 479€.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 46kg.

Letenky na Zanzibar sú dostupné pre cesty v termínoch od marca do júna 2022.


► Letenky na Zanzibar v termíne 6-14- december 2021.


Kalendár termínov Viedeň - zanzibar od 439€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na Zanzibare

Podmienky vstupu do Tanzánie

Od 25. decembra 2021 sú všetci cestujúci povinní do 24 hodín pred vstupom do krajiny vyplniť online príjazdový formulár, kde dostanú jedinečný kód, ktorý predložia pri príjazdovej kontrole spolu s potvrdením o negatívnom RT-PCR alebo NAAT teste na COVID-19 nie starším ako 96 hodín.

Následne sú cestujúci pri príchode podrobení vykonaniu antigénového testu; cena testu je 10 USD (23,000 TZS).

Vykonanie antigénového testu sa vyžaduje aj od tranzitujúcich cestujúcich, ktorých pobyt presiahne 72 hodín.

Tanzánia zatiaľ neudeľuje výnimky pre zaočkované osoby, alebo osoby ktoré prekonali ochorenie COVID-19. Oslobodené sú iba deti do 5 rokov.


Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestujúci na Zanzibar vypĺňajú rozdielny online príjazdový formulár. Rovnako sa vyžaduje potvrdenie o negatívnom RT-PCR alebo NAAT teste na COVID-19 nie staršie ako 96 hodín. Platí to aj pre zaočkované osoby.

Cena antigénového testu po prílete na Zanzibar je 25 USD (58,000 TZS). Plne zaočkované osoby sú od tejto povinnosti oslobodené. Všetci asymptomatickí cestujúci s pozitívnym antigénovým testom sa až do vyliečenia podrobia povinnej karanténe na vlastné náklady v určených hoteloch.

Zdroj: mzv.skZANZIBAR S TURKISH AIRLINES - Letenky z Viedne od 479 eur