ZANZIBAR S TURKISH AIRLINES: Letenky z Viedne od 569€

21.Nov 2023 | 17:41
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Turkish Airways zanzibar letenky na zanzibar letenky do afriky letisko viedeň afrika

K ceste na exotický ostrov Zanzibar využite ponuku let. spoločnosti Turkish Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne od 569€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 23x55x40 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 15x40x30 cm a maximálnou hmotnosťou 4kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 46kg.

Letenky na Zanzibar sú dostupné pre cesty v termínoch od apríla do júna 2024.


► Letenky na Zanzibar v termíne 17-24 apríl 2024.


Kalendár termínov Viedeň - Zanzibar od 569€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na Zanzibare


Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)

Na Zanzibar už od 1. februára 2023 nie je potrebné cestovať s negatívnym testom, potvrdením o očkovaní, ani online registráciou.ZANZIBAR S TURKISH AIRLINES - Letenky z Viedne od 569 eur