ZANZIBAR: Spiatočné letenky z Viedne od 432€

27.Mar 2022 | 10:53
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko viedeň klm zanzibar letenky na zanzibar letenky do afriky afrika

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti KLM si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na ostrov Zanzibar od 432€. Letenky za túto cenu si môžete zakúpiť priamo cez stránky let. spoločnosti KLM.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x35x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky na Zanzibar sú dostupné pre cesty v termínoch od apríla do septembra 2022.


► Letenky na Zanzibar v termíne 13.4. - 2.5. 2022.


VYHĽADAŤ LETENKY NA WEBE KLM

Kalendár termínov Viedeň - zanzibar

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na Zanzibare

Podmienky vstupu do Tanzánie

Od 25. decembra 2021 sú všetci cestujúci povinní do 24 hodín pred vstupom do krajiny vyplniť online príjazdový formulár, kde dostanú jedinečný kód, ktorý predložia pri príjazdovej kontrole spolu s potvrdením o negatívnom RT-PCR alebo NAAT teste na COVID-19 nie starším ako 96 hodín.

Následne sú cestujúci pri príchode podrobení vykonaniu antigénového testu; cena testu je 10 USD (23,000 TZS).

Vykonanie antigénového testu sa vyžaduje aj od tranzitujúcich cestujúcich, ktorých pobyt presiahne 72 hodín.

Tanzánia zatiaľ neudeľuje výnimky pre zaočkované osoby, alebo osoby ktoré prekonali ochorenie COVID-19. Oslobodené sú iba deti do 5 rokov.


Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestujúci na Zanzibar vypĺňajú rozdielny online príjazdový formulár. Rovnako sa vyžaduje potvrdenie o negatívnom RT-PCR alebo NAAT teste na COVID-19 nie staršie ako 96 hodín. Platí to aj pre zaočkované osoby.

Cena antigénového testu po prílete na Zanzibar je 25 USD (58,000 TZS). Plne zaočkované osoby sú od tejto povinnosti oslobodené. Všetci asymptomatickí cestujúci s pozitívnym antigénovým testom sa až do vyliečenia podrobia povinnej karanténe na vlastné náklady v určených hoteloch.

Zdroj: mzv.skZANZIBAR KLM - Letenky z Viedne od 432eur