ZANZIBAR: Spiatočné letenky z Viedne od 495€

26.Aug 2023 | 19:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: zanzibar swiss air letenky na zanzibar letenky do afriky letisko viedeň afrika

K ceste na exotický ostrov Zanzibar využite ponuku let. spoločnosti Swiss Air s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne od 495€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a maximálnou hmotnosťou 2kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránku let. spoločnosti Swiss Air.

Letenky na Zanzibar sú dostupné pre cesty v termínoch od októbra do decembra 2023.


► Letenky na Zanzibar v termíne 5-12 december 2023.


Vyhľadať letenky na webe Swiss air

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na Zanzibare

Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)

Na Zanzibar už od 1. februára 2023 nie je potrebné cestovať s negatívnym testom, potvrdením o očkovaní, ani online registráciou.ZANZIBAR - Spiatočné letenky z Viedne od 495 eur