Zanzibar z Bratislavy v jesenných a zimných mesiacoch s letenkami od 440€

02.Máj 2019 | 10:18
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika zanzibar flydubai letisko bratislava letenky do afriky letenky na zanzibar

Horúce podnebie, nekonečné pláže a tyrkysové more plné života a k tomu očarujúci svet plný farieb a vôní. Kultúra a pamiatky ukryté v bludisku kľukatých uličiek mesta Stone Town. To je čoraz známejší ostrov Zanzibar.

K ceste na exotický Zanzibar využite aktuálnu akciovú ponuku od let.spoločnosti flydubai a možnosť zakúpiť si spiatočné letenky z Bratislavy už od 440€. V cene letenky je príručná batožina do 7kg. Zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 20kg je za dodatočný poplatok. Po zmene obchodných podmienok let.spoločnosť flydubai prestala ponúkať bezplatné občerstvenie na všetkých svojich letoch. Jedlo si môžete zakúpiť za poplatok v priebehu rezervácie leteniek.

Aktuálna akcia let.spoločnosti flydubai trvá do 15.5.2019 a platí pre cesty v období od 9.9.2019 do 10.12.2019. Podmienkou je nákup leteniek pre 2 osoby!

Najlacnejšie letenky na Zanzibar sa dajú nájsť v termínoch pre cesty od septembra do decembra 2019.


► Letenky na Zanzibar v termíne 2-11 október 2019.

► Ubytovanie v Zanzibare už od 20€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA ZANZIBAR

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 6 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)

Typ cestovného dokladu: cestovný pas a vízum

Klimatické podmienky: Priemerná ročná teplota sa počas celého roka príliš nemení a dosahuje okolo 30 stupňov Celzia. Najhorúcejšími mesiacmi sú november až február. Od marca do mája a od októbra do decembra je v krajine obdobie dažďov.


Zanzibar - rady a tipy

Chcete zažiť nádherné azúrové more, biele pláže, africkú exotiku, ale aj trochu histórie či zábavy? Hakuna ma tata, priatelia! Zanzibar je to správne miesto pre vás a momentálne ide na dračku! Ak chcete poradiť kam ísť, aká je doprava, ubytovanie a čo sa oplatí vidieť. No oveľa viac sa môžete dozvedieť na Travelistan.skZanzibar z Bratislavy v jesenných a zimných mesiacoch s letenkami od 440 eur