Zanzibar z Košíc s let.spoločnosťami Turkish Airlines od 549€

04.Feb 2019 | 13:56
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika zanzibar letenky do afriky letenky na zanzibar Turkish Airlines letisko košice

Ostrov prevoňaný škoricou, klinčekmi a vanilkou svet pozná ako rodisko Freddieho Mercuryho. Hoci je jeho skupina milovaná mnohými, turisti sa sem kvôli nemu húfne nevalia. Máme pocit, že to skôr bude kvôli tropickým plážam, africkému safari i starobylému mestu zvanému Stone Town, ktoré je zapísané do Zoznamu UNESCO.

K ceste na exotický Zanzibar využite letenky z Košíc od let.spoločnosťou Turkish Airlines od 549€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do 23kg.

Letenky na Zanzibar sú dostupné od marca 2019 do januára 2020.


► Letenky na Zanzibar v termíne 5-14 apríl 2019.

► Ubytovanie v Zanzibare už od 14€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Košice - ZANZIBAR 549€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)


Zanzibar - rady a tipy

Chcete zažiť nádherné azúrové more, biele pláže, africkú exotiku, ale aj trochu histórie či zábavy? Hakuna ma tata, priatelia! Zanzibar je to správne miesto pre vás a momentálne ide na dračku! Ak chcete poradiť kam ísť, aká je doprava, ubytovanie a čo sa oplatí vidieť. No oveľa viac sa môžete dozvedieť na Travelistan.skZanzibar z Košíc s let.spoločnosťami Turkish Airlines od 549 eur