Zanzibar z Košíc s Turkish Airlines od 433€

26.Sep 2016 | 16:16
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: zanzibar afrika letenky do afriky letenky na zanzibar letisko košice Turkish Airlines

(Aktualizované 24.10.2016) Zaleťte si za oddychom k Indickému oceánu s krištáľovou vodou, bielym pieskom a s kokosovými palmami nad hlavou. K ceste na exotický Zanzibar využite ponuku od let.spoločnosti Turkish Airlines a možnosť zakúpiť si spiatočné letenky z Košíc na Zanzibar už od 433€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné od konca februára do apríla 2017. Letenky sú v predaji do 26.decembra 2016 alebo do vypredania tarifu. Rezervovať letenky si môžete priamo cez priamo cez stránky let.spoločnosti Turkish Airlines. Poprípade si môžete letenky rezervovať prostredníctvom kalendára termínov a cien na stránke Pelikan.sk za cenu 449€.

Pri spiatočnej ceste je potrebné stráviť jednu noc v Istanbule. Prílet zo Zanzibaru do Istanbulu je o 12:45 a následný odlet z Istanbulu do Košíc je na druhý deň ráno o 9:05.


► Letenky napríklad v termíne 22-28 február 2017.

► Ubytovanie v Zanzibare už od 14€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Košice - Zanzibar

Kalendár termínov Košice - Zanzibar 449€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)

Typ cestovného dokladu: cestovný pas a vízum

Klimatické podmienky: Priemerná ročná teplota sa počas celého roka príliš nemení a dosahuje okolo 30 stupňov Celzia. Najhorúcejšími mesiacmi sú november až február. Od marca do mája a od októbra do decembra je v krajine obdobie dažďov.


Zanzibar - rady a tipy

Chcete zažiť nádherné azúrové more, biele pláže, africkú exotiku, ale aj trochu histórie či zábavy? Hakuna ma tata, priatelia! Zanzibar je to správne miesto pre vás a momentálne ide na dračku! Ak chcete poradiť kam ísť, aká je doprava, ubytovanie a čo sa oplatí vidieť. No oveľa viac sa môžete dozvedieť na Travelistan.sk