Zanzibar z Košíc v jarných termínoch od 469€

03.Dec 2016 | 03:22
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: zanzibar afrika letenky do afriky letenky na zanzibar

K ceste na exotický Zanzibar využite ponuku od let.spoločnosti Turkish Airlines s poslednými termínmi počas mesiacov marec a apríl. Aktuálnesi môžete zakúpiť si spiatočné letenky z Košíc na Zanzibar už od 469€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné od marca do apríla 2017. Letenky sú v predaji do 26.decembra 2016 alebo do vypredania tarifu.

Možnou nevýhodou môžu byť pri ceste tam aj pri spiatočnej ceste dlhšie stopovery v Istanbule. V oboch prípadoch je to viac než 20 hodín!


► Letenky napríklad v termíne 2-9 apríla 2017.

► Ubytovanie v Zanzibare už od 14€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Košice - Zanzibar 469€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)

Typ cestovného dokladu: cestovný pas a vízum

Klimatické podmienky: Priemerná ročná teplota sa počas celého roka príliš nemení a dosahuje okolo 30 stupňov Celzia. Najhorúcejšími mesiacmi sú november až február. Od marca do mája a od októbra do decembra je v krajine obdobie dažďov.


Zanzibar - rady a tipy

Chcete zažiť nádherné azúrové more, biele pláže, africkú exotiku, ale aj trochu histórie či zábavy? Hakuna ma tata, priatelia! Zanzibar je to správne miesto pre vás a momentálne ide na dračku! Ak chcete poradiť kam ísť, aká je doprava, ubytovanie a čo sa oplatí vidieť. No oveľa viac sa môžete dozvedieť na Travelistan.sk